Oferta

Depilacja woskiem

Pozbądź się włosków na dłużej

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Na atrakcyjność tej metody składają się trzy czynniki – czas wykonania zabiegu, cena i długotrwały efekt. Najczęściej stosowana jest przy depilacji dużych powierzchni ciała takich jak nogi, plecy czy ręce. Taką depilację wykonuję w Krakowie w SmoothBeauty.

Najchętniej na depilację woskiem decydują się osoby ze zdrową skórą, które komfort gładkiej skóry bez zbędnego owłosienia chcą pogodzić z dobrą ceną, a także ceniące swój czas – włoski tą metodą usuwa się najszybciej. Jednakże profesjonalnie wykonaną depilację woskiem w naszym salonie można polecić każdemu, jedynym przeciwskazaniem mogą być problemy z żylakami. Bez wątpienia woskowanie jest także najtańszym sposobem na długotrwałe pozbycie się włosków.

Wosk, rozgrzany do temperatury ok. 37-38°C nakładany jest specjalnym aplikatorem na skórę bardzo cienką warstwą zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa a zrywany pod włos za pomocą papierków flizelinowych. Podstawową przewagą tej metody nad innymi, jest szybkość usuwania włosów, która pozwala zminimalizować odczuwany dyskomfort. Co równie ważne, włosy po depilacji woskiem odrastają słabsze i cieńsze, co powoduje iż częstotliwość wykonywania kolejnego zabiegu nie jest dłuższa niż raz na cztery tygodnie. Zobacz cennik deilacji woskiem.

Zapraszam na depilację woskiem - Kraków, ul. Urzędnicza 47.

Gotowa na jedwabiście gładką skórę?