Oferta

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową to moja specjalność. Zapraszam do SmoothBeauty Kraków.

Depilacja delikatna z natury

Pasta cukrowa składa się z cukru, wody i soku z cytryny – jest zatem produktem naturalnym, który nie powoduje alergii, jak również innych skutków ubocznych. Co więcej, cukier jest naturalnym środkiem konserwującym i nie pozwala na rozwój bakterii, co wyklucza ryzyko stanu zapalnego i podrażnień.

Profesjonalna pasta cukrowa podgrzana do temperatury ciała jest wyjątkowo plastyczna i nie wymaga dodatkowych pasków, przez co nadaje się do depilacji nawet problematycznych i delikatnych partii ciała. Podczas depilacji przykleja się jedynie do owłosienia, a nie do skóry, dzięki temu może być również stosowana przy problemach naczyniowych kończyn dolnych.

Depilacja pastą cukrową jest stosowana od lat i uważana jest za jedną z najlepszych i najdelikatniejszych metod usuwanie owłosienia. Pozwala na dokładne usuwanie włosów krótszych niż te wymagane w przypadku depilacji woskiem. Najlepiej sprawdza się na delikatnych miejscach ciała takich jak wąsik i pachy, z powodzeniem można ją również stosować na całym ciele.

Depilacja pastą cukrową jest metodą, która polega na usuwaniu włosów zgodnie z ich kierunkiem wzrostu. Dzięki temu depilacja ta jest mniej bolesna oraz mniej podrażnia skórę niż depilacja woskiem. Dobrze sprawdza się jako depilacja brazylijska. Depilacja cukrowa zmniejsza również ryzyko wrastania włosów. Zobacz cennik depilacji cukrowej.

 

Depilacja brazylijska

Depilacja brazylijska jest rodzajem depilacji, polegającym na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic miejsc intymnych, a dzięki właściwościom pasty cukrowej zabieg staje się mniej bolesny i bardziej komfortowy.

Skóra po zabiegu jest idealnie gładka i mniej podrażniona. Po każdym zabiegu odrastające włosy są słabsze i delikatniejsze, a efekty depilacji utrzymują się nawet do 3 tygodni. Jednak efekt zabiegu w dużej mierze zależy od indywidualnych uwarunkowań genetycznych.

Depilacja brazylijska bikini to idealne rozwiązanie na lato. Wykonuję ją w Krakowie.

Q&A: depilacja pastą cukrową

Czy depilacja pastą cukrową jest bolesna?

Każdy zabieg depilacji może sprawiać dyskomfort. Nie będziemy udawać, że jest inaczej. Na szczęście jednak depilacja cukrowa jest zdecydowanie miej bolesnym zabiegiem, niż inne rodzaje depilacji. Polecam więc ją osobom, które jeszcze nigdy z depilacji nie korzystały.

Gdzie można stosować depilację cukrową?

Ze względu na swoją delikatność, depilacja cukrowa stosowana jest w usuwaniu włosów z wrażliwych części ciała, czyli głównie jako depilacja bikini, w tym brazylijska. Z powodzeniem stosuję ją też przy depilowaniu pleców, nóg czy torsu i moje klientki są bardzo zadowolone z efektów.

Ile kosztuje depilacja cukrowa?

Zabiegi pastą cukrową są nieco droższe od depilacji woskiem, ale zdecydowanie tańsze od depilacji laserowej W SmothBeauty Kraków ceny takiej depilacji zaczynają się od 40 złotych (wąsik) i sięgają 200 zł – plecy i nogi. Zapraszam. Termin zarezerwujesz pod nr telefonu 502 13 66 52.

Gotowa na jedwabiście gładką skórę?