Oferta

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową to moja specjalność. Zapraszam do SmoothBeauty Kraków.

Depilacja delikatna z natury

Pasta cukrowa składa się z cukru, wody i soku z cytryny – jest zatem produktem naturalnym, który nie powoduje alergii, jak również innych skutków ubocznych. Co więcej, cukier jest naturalnym środkiem konserwującym i nie pozwala na rozwój bakterii, co wyklucza ryzyko stanu zapalnego i podrażnień.

Profesjonalna pasta cukrowa podgrzana do temperatury ciała jest wyjątkowo plastyczna i nie wymaga dodatkowych pasków, przez co nadaje się do depilacji nawet problematycznych i delikatnych partii ciała. Podczas depilacji przykleja się jedynie do owłosienia, a nie do skóry, dzięki temu może być również stosowana przy problemach naczyniowych kończyn dolnych.

Depilacja pastą cukrową jest stosowana od lat i uważana jest za jedną z najlepszych i najdelikatniejszych metod usuwanie owłosienia. Pozwala na dokładne usuwanie włosów krótszych niż te wymagane w przypadku depilacji woskiem. Najlepiej sprawdza się na delikatnych miejscach ciała takich jak wąsik, pachy czy bikini, z powodzeniem można ją również stosować na całym ciele.

Depilacja pastą cukrową jest metodą, która polega na usuwaniu włosów zgodnie z ich kierunkiem wzrostu. Dzięki temu depilacja ta jest mniej bolesna oraz mniej podrażnia skórę niż depilacja woskiem. Dobrze sprawdza się jako depilacja bikini. Depilacja cukrowa zmniejsza również ryzyko wrastania włosów. Zobacz cennik depilacji cukrowej.

 

Depilacja brazylijska bikini

Depilacja brazylijska bikini jest rodzajem depilacji, polegającym na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic miejsc intymnych, a dzięki właściwościom pasty cukrowej zabieg staje się mniej bolesny i bardziej komfortowy.

Skóra po zabiegu jest idealnie gładka i mniej podrażniona. Po każdym zabiegu odrastające włosy są słabsze i delikatniejsze, a efekty depilacji utrzymują się nawet do 3 tygodni. Jednak efekt zabiegu w dużej mierze zależy od indywidualnych uwarunkowań genetycznych.

Depilacja brazylijska bikini to idealne rozwiązanie na lato. Wykonuję ją w Krakowie.

Gotowa na jedwabiście gładką skórę?