Oferta

Depilacja woskiem

Pozbądź się włosków na dłużej

Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Na atrakcyjność tej metody składają się trzy czynniki – czas wykonania zabiegu, cena i długotrwały efekt. Najczęściej stosowana jest przy depilacji dużych powierzchni ciała takich jak nogi, plecy czy ręce. Taką depilację wykonuję w Krakowie w SmoothBeauty.

Najchętniej na depilację woskiem decydują się osoby ze zdrową skórą, które komfort gładkiej skóry bez zbędnego owłosienia chcą pogodzić z dobrą ceną, a także ceniące swój czas – włoski tą metodą usuwa się najszybciej. Jednakże profesjonalnie wykonaną depilację woskiem w naszym salonie można polecić każdemu, jedynym przeciwskazaniem mogą być problemy z żylakami. Bez wątpienia woskowanie jest także najtańszym sposobem na długotrwałe pozbycie się włosków.

Wosk, rozgrzany do temperatury ok. 37-38°C nakładany jest specjalnym aplikatorem na skórę bardzo cienką warstwą zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa a zrywany pod włos za pomocą papierków flizelinowych. Podstawową przewagą tej metody nad innymi, jest szybkość usuwania włosów, która pozwala zminimalizować odczuwany dyskomfort. Co równie ważne, włosy po depilacji woskiem odrastają słabsze i cieńsze, co powoduje iż częstotliwość wykonywania kolejnego zabiegu nie jest dłuższa niż raz na cztery tygodnie. Zobacz cennik depilacji woskiem.

Zapraszam na depilację woskiem - Kraków, ul. Urzędnicza 47.

Q&A: depilacja woskiem

Ile kosztuje depilacja woskiem?

Spośród tych rodzajów depilacji, które oferuję w salonie SmoothBeauty Kraków, depilacja woskiem jest najtańsza. Ceny u mnie zawierają się w przedziale 60-160 złotych w zależności od części ciała.

Jakie są zalety depilacji woskiem?

Oprócz ceny ważną zaletą depilacji woskiem jest czas zabiegu. Jest to szybki sposób depilowania skóry, dzięki czemu dyskomfort ograniczany jest do minimum. Depilację tę dobrze stosuje się na dużych partiach skóry: torsie, plechach, udach…

Gdzie w Krakowie wykonam depilację woskiem?

Oczywiście, że w moim salonie Smoothbeauty! Czekam na Ciebie od poniedziałku do soboty w Królewska Studio przy ul. Urzędniczej 47. Łatwo tam dojechać zarówno samochodem, rowerem, jak i komunikacją miejską. Zapraszam do rezerwowania wizyt pod numerem 502 13 66 52.

Gotowa na jedwabiście gładką skórę?