Oferta

Depilacja bikini Kraków

Zapraszam do SmoothBeauty Kraków na depilację bikini.

Komfortowa depilacja bikini

Depilacja bikini polega na usunięciu włosów ze strefy intymnej i okolic. Skóra w tych miejscach jest wrażliwa, dlatego depilacja powinna być przeprowadzona delikatnie. Bardzo istotny jest również komfort Klientki nie tylko fizyczny, ale również psychiczny.

Dlatego do depilacji bikini wykorzystuję pastę cukrową. Jest to połączenie cukru, wody i soku z cytryny, podgrzewane jedynie do temperatury ciała. Pasta cukrowa nie reaguje negatywnie w kontakcie ze skórą. Nie powoduje alergii, nie trzeba obawiać się wpływu depilacji na podrażnienie skóry. Cukier wykazuje właściwości przeciwbakteryjne, co dodatkowo wpływa na higienę zabiegu.

W przeciwieństwie do wosku, pasta cukrowa pozwala na usuwanie włosów zgodnie z kierunkiem ich wzrastania. To dodatkowo wpływa na komfort zabiegu depilacji bikini, minimalizując niemal do zera ryzyko podrażnień, a także ogranicza możliwość pojawienia się wrastających włosów.

W ten sposób usunięte z okolic bikini włosy nie pojawią się ponownie przez 2-3 tygodnie. W sam raz jeśli planujesz spędzić urlop w stroju kąpielowym na plaży. Jeszcze dłuższy okres bez zbędnego owłosienia zapewni depilacja laserowa, którą również stosuję w SmoothBeauty. Zapraszam na ulicę Urzędniczą 47 w Krakowie. Cennik depilacji bikini pastą cukrową oraz laserem dostępny jest w tym miejscu.

 

Depilacja nie tylko na lato

Klientki dzwonią do mnie umówić termin depilacji bikini zazwyczaj na przełomie wiosny i lata – wtedy, gdy urlop zaplanowany nad morzem lub w nowoczesnym kurorcie z basenami i SPA zbliża się wielkimi krokami. Depilacja bikini polega na usunięciu części lub całości owłosienia ze stref intymnych więc to zrozumiałe, że skłaniamy się ku takim zabiegom wtedy, gdy często mamy prezentować się w stroju kąpielowym niezależnie do tego, jaki krój wybierzemy.

O depilacji bikini warto jednak pamiętać również poza sezonem urlopowym. Ograniczenie owłosienia w okolicach intymnych ułatwia utrzymanie higieny, a tym samym poprawia komfort życia.

Depilacja bikini to dobry pomysł nie tylko na lato, ale również na cały rok

Q&A: depilacja bikini

Czy depilacja bikini sprawia ból lub dyskomfort?

Depilację bikini wykonuję pastą cukrową oraz laserem. Depilacja pastą cukrową jest mniej bolesna od depilacji woskiem i nie powoduje podrażnień skóry. Do depilacji laserem stosuję krem znieczulający, który zapewnia większy komfort w trakcie zabiegu. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu wiem, jak wykonywać depilację bikini, aby pacjentka nie czuła dyskomfortu.

Jaki jest cennik depilacji bikini?

Depilację bikini z użyciem pasty cukrowej wykonuję od 100 do 130 złotych za zabieg. Depilacja męska bikini kosztuje 220 zł. Ceny laserowej depilacji bikini zaczynają się od 300 zł za zabieg.

Jak zarezerwować termin na depilację bikini?

Zapraszam na umawianie wizyt pod numerem telefonu 502 13 66 52. Mój salon znajduje się w Krakowie przy ul. Urzędniczej 47.

Gotowa na jedwabiście gładką skórę?