Depilacja warta polecenia

Zapraszam wszystkie mieszkanki (ale również mieszkańców) krakowskich Bronowic do skorzystania ze świadczonych przeze mnie usług depilacji. SmoothBeauty Instytute znajduje się w Krakowie przy ul. Urzędniczej 47 – wejście jest od strony ul. Królewskiej – salon Królewska Studio. To bezpośrednie sąsiedztwo Bronowic. Tramwajem do mnie jest dosłownie kilka minut, salon znajduje się przy samym przystanku Urzędnicza. Bardzo łatwo jest też dojechać samochodem i rowerem.

Jaką depilację wykonam?

Specjalizuję się w depilacji pastą cukrową. To najbardziej delikatna forma depilacji, dlatego polecam ją przy usuwaniu włosków z wąsika, okolic bikini i tam, gdzie skóra jest bardzo wrażliwa. Wykonuję też depilację woskiem oraz laserową. Szczegółową ofertę znajdziesz w zakładkach w menu powyżej.

Jakie są ceny depilacji?

Najtańsza w moim salonie jest depilacja woskiem. Ceny oscylują w przedziale 60-160 złotych. Nieco droższa, ale bardziej komfortowa jest depilacja cukrowa: od 40 do 200 złotych. Najdroższa, ale też najdłużej zachowująca efekty jest depilacja laserowa. Od 100 do 700 złotych w zależności od części ciała.

Mieszkasz w Bronowicach lub gdziekolwiek w Krakowie i szukasz salonu depilacji? Mam nadzieję, że już go znalazłaś i miejscem, w którym będziesz wykonywać depilację, będzie SmoothBeauty. Termin wizyty zarezerwujesz pod numerem telefonu 502 13 66 52.