Plecy nie są tą częścią ciała, która kojarzy się z koniecznością depilowania. Zapewne dlatego, że powszechnie uważamy iż sama depilacja to zabiegi przeznaczone dla kobiet, a panie problemów z włosami na plecach raczej nie mają, a jeśli nawet, to bardzo rzadko.

Co innego panowie. U mężczyzny włosy na plechach pojawią niemal na pewno. Niektórzy mają je już od młodego wieku, inni muszą poczekać, aby i ich ta wątpliwa przyjemność zaszczyciła swoją obecnością. O ile jednak zarost u panów może być ich dużą zaletą i podobać się kobietom, o tyle jednak nie dotyczy to raczej owłosienia na takich partiach ciała, jak plecy.

Szczególnie przed latem warto wykonać depilację pleców, bowiem jak wiadomo, okres urlopowy będzie czasem, gdy okazje do chodzenia bez koszulki będą się pojawiały: chociażby na plażach. Dlatego zapraszam na depilację pleców.

Metody depilacji pleców

W salonie SmoothBeauty Kraków wykonuję depilację pleców wszystkimi oferowanymi przez siebie sposobami, czyli woskiem, pastą cukrową i laserowo. Depilacja woskiem jest najszybsza, depilacja cukrem będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa, zaś zabieg laserem przeniesie najbardziej trwałe efekty.

Ile kosztuje depilacja pleców?

Najtańsza jest depilacja pleców wykonana woskiem. W moim salonie w Krakowie jest to przedział cenowy 100-160 zł, depilacja pastą cukrową będzie kosztować od 120 do 200 złotych, a za depilację laserową zapłacisz 250-500 złotych. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów: 502 13 66 52.